ponad 20 lat doświadczenia w telekomunikacji

konsultacje, projekty, budowa sieci kablowych

nowoczesne urządzenia i systemy

profesjonalne wsparcie i szkolenia


Instalacje

Instalujemy centrale telefoniczne firmy Panasonic od najmniejszych tj. KX-TA 308 (3 linie miejskie, 8 numerów wewnętrznych) do KX-TD 500 (do 512 portów) włącznie.

Instalujemy zwykłe łącza analogowe, linie ISDN 2B+D, linie ISDN 30B+D, linie GSM do central telefonicznych oraz inne typy łącz teleinformatycznych.

Instalujemy systemy taryfikacji rozmów telefonicznych, domofony współpracujące z centralami, dodatkowe urządzenia wykonywane przez nas na zamówienie klienta (np. dodatkowy dzwonek-syrena do telefonu, stosowany w pomieszczeniach o dużym natężeniu hałasu).

Wykonujemy sieci telefoniczne, sieci strukturalne - umożliwiające pełną dowolność w podłączaniu telefonów i komputerów, jak również typowe sieci komputerowe.

Wykonujemy pomiary sieci wraz z pełną dokumentacją powykonawczą.

Przy instalacjach korzystamy wyłącznie z materiałów uznanych producentów takich jak KRONE, Panduit, Telegartner, MOD-TAP, gwarantujących niezawodność i solidność wykonania.

Posiadamy certyfikaty instalacyjne firm KRONE i Panduit.

Wieloletnie doświadczenie pozwala nam dostosować sprzęt i rodzaj sieci do potrzeb klienta, jak również doradzić optymalne rozwiązania.

Zainstalowana przez nas sieć objęta jest serwisem gwarancyjnym i pogwarancyjnym, zajmujemy się również konserwacją sieci.


Informacje

Jeśli mają Państwo pytania prosimy dzwonić pod numer:

+48 601 200 474

lub mogą Państwo skorzystać z naszego formularza kontaktowego

Czy wiesz, że...

Kompleksowo obsługujemy firmy w zakresie sieci komputerowych, telefonicznych i światłowodowych. Zapewniamy atrakcyjne ceny, dotrzymywanie terminów i korzystanie z najlepszych rozwiązań.

Dysponujemy ponad 20 letnim doświadczeniem w branży telekomunikacyjnej, dzięki czemu jesteśmy w stanie spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów.

Nasza siedziba znajduje się w Warszawie, lecz realizujemy usługi i wykonujemy instalacje na dla naszych Klientów na terenie całej Polski.

Zapraszamy do kontaktu, nasi pracownicy zawsze chętnie i profesjonalnie pomogą Państwu w doborze produktów dopasowanych do Państwa potrzeb i oczekiwań.