ponad 20 lat doświadczenia w telekomunikacji

konsultacje, projekty, budowa sieci kablowych

nowoczesne urządzenia i systemy

profesjonalne wsparcie i szkolenia


Oferta

Dysponujemy urządzeniami do rozliczania kosztów połączeń, wykorzystującym dane portu SMDR z całej gamy central Panasonic, poczynając od najmniejszej KX-TA308, na największej KX-TD500 kończąc.

Naszym klientom oferujemy usługi, polegające na kompleksowej realizacji zlecenia; konsultacje, projekty, budowa linii kablowych (okablowania strukturalnego), sprzedaż i dostawa sprzętu, jego instalacja, programowanie, szkolenie w zakresie użytkowania, nadzór i konserwacja urządzeń. Instalacje wykonujemy na terenie całej Polski.

Kompleksowa obsługa firm w zakresie sieci:

  • Telefonicznych,
  • Komputerowych,
  • Strukturalnych,
  • Światłowodowych.UWAGA!
  • Możliwość dojazdu do klienta
  • Możliwość wypożyczenia telefaksu zastępczego na czas naprawy
  • Możliwość odkupienia sprzętu klienta (w rozliczeniu) przy rozbudowie systemuSzczegóły oferty:

Sprzedaż


Instalacje


Serwis

Informacje

Jeśli mają Państwo pytania prosimy dzwonić pod numer:

+48 601 200 474

lub mogą Państwo skorzystać z naszego formularza kontaktowego

Czy wiesz, że...

Kompleksowo obsługujemy firmy w zakresie sieci komputerowych, telefonicznych i światłowodowych. Zapewniamy atrakcyjne ceny, dotrzymywanie terminów i korzystanie z najlepszych rozwiązań.

Dysponujemy ponad 20 letnim doświadczeniem w branży telekomunikacyjnej, dzięki czemu jesteśmy w stanie spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów.

Nasza siedziba znajduje się w Warszawie, lecz realizujemy usługi i wykonujemy instalacje na dla naszych Klientów na terenie całej Polski.

Zapraszamy do kontaktu, nasi pracownicy zawsze chętnie i profesjonalnie pomogą Państwu w doborze produktów dopasowanych do Państwa potrzeb i oczekiwań.